• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Вдягни українське мистецтво. У Києві відбудеться показ бренду Overall

4 вересня о 15:30 в Мистецькому арсеналі у рамках 49-го сезону Українського тижня моди відбудеться показ бренду Overall

Реклама на dsnews.ua

Бренд Overall є впізнаваним завдяки монопродукту — комбінезонам із яскравими арт-принтами. Та головна мета — не просто вдягти усіх в елегантне вбрання, а зробити модним українське мистецтво та культуру за допомогою яскравого та виразного символу. На кожному виробі відтворено роботу видатного українського художника сучасності.

Бренд мав велику честь працювати з Олександром Ройтбурдом та увічнити його шедеври у модерністських силуетах. Також плідною кооперацією стали речі із картинами Володимира WAOne Манджоса, Василія Цаголова та Романа Мініна.

Улітку OVERALL за підтримки Українського культурного фонду провів конкурс для українських митців в усьому світі та разом із компетентним журі фахівців визначив 12 переможців. Серед суддів були голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська, арт-дилер Ігор Абрамович, продюсер Шоу "Твій день" на 1+1 Єгор Гордєєв, директорка Департаменту культури Київської міської державної адміністрації Яна Барінова, головна редакторка видання "Українська правда" Севгіль Мусаєва, кураторка та засновниця агенції Tuasho Анна Авєтова та головна редакторка журнала VIVA! Іванна Слабошпицька.

Із 282 заявок були обрані найяскравіші художники, що працюють у різних стилях, — абстрактного імпресіонізму, графіті, колажу, експресивної графіки та інших. З кожним переможцем бренд підписав договір, згідно з яким його роботи буде використано як принти для нової колекції. Усі автори також, згідно з договором, отримуватимуть роялті від продажу речей, що стали "полотнами" для їх робіт. Для клієнтів бренду та шанувальників самих митців це можливість носити сучасний та водночас аутентичний одяг, носити українське мистецтво. Творити інтелектуально орієнтоване ком’юніті, що підтримуватиме українську культуру в усьому світі. Принтами колекції стануть роботи Олександра Барболіна, Євгенія Лісняка, Леся Панчишина, Ніни Мурашкіної, Франсуази Оз та Богдана Перевертуна, Kinder Album, Dima Fatum, Гриці Ерде, Ave, Анни Кострицької, Аліни Луговської та Інни Харчук.

Бренд, створений Анастасією Братковою, покликаний надихати на експеримент та водночас втілює ідею сталого споживання — одягу, мистецтва та культури. Засновниця дотримується гостро актуальної у наші часи концепції підтримки традиції авторського права.

"Кожний клієнт бренду робить внесок у доцільний розвиток української культури з придбанням речі, яку прикрашає ліцензійний принт будь-якого з сучасних художників-українців", — каже засновниця бренду Анастасія Браткова.

У новій колекції — сорочки та струмливі штани з тенселю у дусі орієнтального романтизму, актуальні у новому сезоні куртки та комбінезони на кшталт тактичного та outdoor-шику. На подіумі колекцію представлять зірки шоу "Твій день" на каналі "1+1" – моделі перевтіляться у мистецькі скульптури на постаментах, ототожнюючи твір художника та художню метафізику самої людської постаті, що їх об’єднує мода.

Спеціально для показу паризький хіп-хоп гурту doP представив свій трек "Close Up". На своїх виступах колектив з’являється у костюмах Overall з колаборації бренду та Володимира WaOne Манджоса.

Вдягайте українське мистецтво та підкорюйте світ.

Акредитація ЗМІ на показ за телефоном: +380673241619 обо поштою overall.assistant@gmail.com або за посиланням

    Реклама на dsnews.ua