• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Як зберегти персонал: думка HR-директорки "ТЕДІС Україна"

У свіжому випуску журналу "Управління персоналом" (№10) опублікована авторська стаття "Мотивуйте і надихайте!" HR-директорки "ТЕДІС Україна" Ірини Івасюк, яка присвячена інструментам роботи з плинністю персоналу

Ірина Івасюк
Ірина Івасюк
Реклама на dsnews.ua

Як повідомляє пресслужба компанії, в публікації проаналізовані потреби торгової команди та основні напрямки підвищення мотивації, ефективності та залучення співробітників, а також розказано про важливість зворотного зв'язку і внутрішніх комунікацій.

"Плинність персоналу хоча і вважається нормальним явищем, може стати проблемою, якщо її не контролювати. Швидкий відтік співробітників призводить до більш високих витрат на навчання, зниження ефективності роботи всієї команди. Зрештою, це може негативно вплинути на прибутковість бізнесу. Отже, HR-департаментам важливо відстежувати показник плинності і залучати топ-менеджмент в рішення цієї проблеми, щоб запобігти небажаним наслідкам для бізнесу", — йдеться в статті.

Як успішні приклади експертка навела проєкт для старших менеджерів зі збуту Good Start, спрямований на поліпшення програми адаптації торгових представників, а також проєкти в галузі навчання та розвитку: "Розробка і впровадження системи дистанційного навчання" і "Академія part-time тренерів". Ще одним нововведенням став конкурс Start Up, який стимулює співробітників активно брати участь у вдосконаленні їх роботи шляхом подачі інноваційних ідей.

За словами Ірини Івасюк, в 2021 році роботодавцям потрібно не упускати питання плинності кадрів з фокусу уваги, зосередитися на формуванні бренду роботодавця, прислухаючись до "больових точок" і проблем команди.

Нагадаємо, 29 вересня в Києві були названі фіналісти традиційного рейтингу найкращих роботодавців України за версією журналу "ТОП-100. Рейтинги найбільших". З більш ніж 150 компаній експертним журі і редколегією видання були обрані 30 фіналістів, до складу яких потрапив "ТЕДІС Україна". Також в цьому році компанія увійшла в ТОП-25 рейтингу найкращих роботодавців за версією журналу "Власть Денег" і в ТОП-50 роботодавців за версією видання Forbes Ukraine.

    Реклама на dsnews.ua