• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Юридичний департамент Moneyveo — найкращий у сфері фінансових послуг

Днями у Києві відбулось оголошення результатів конкурсу BEST LEGAL DEPARTMENTS 2021. За підсумками дослідження найкращі профільні служби і консульти України отримали нагороди у 27 номінаціях. Серед лауреатів — юридичний департамент фінтех-компанії Moneyveo

Реклама на dsnews.ua

BEST LEGAL DEPARTMENTS — дослідження, яке проводиться виданням "Юридична практика" з 2013 року, інформує "ДС".

Воно є однією з найбільш очікуваних подій в професійному середовищі. Так, цього року вручались нагороди найкращим юридичним департаментам у сфері енергетики, металургії, FMCG, хімічної промисловості та фармацевтики, транспорту та логістики тощо. Першість у галузі фінансових послуг здобула компанія Moneyveo.

Андрій Котик, директор юридичного департаменту компанії, розповідає, що ця нагорода — чергове і, головне, заслужене підтвердження експертності команди: "Особливою рисою наших співробітників є так звана спраглість до роботи. І, звісно, висока кваліфікованість, професійна зрілість, уміння приймати рішення і нести за них відповідальність. Ми змогли організувати роботу так, щоб співробітники були самостійними в ухваленні відповідних рішень і мали розуміння високих вимог до продукту".

Аналогічної думки дотримується Анна Пархоменко, заступник директора юридичного департаменту. Вона додає: "Усі співробітники, які працюють у нашому департаменті, є високопрофесійними фахівцями з дуже різноманітним досвідом. Це створює такий симбіоз талантів, завдяки якому наша команда може впоратися з будь-яким завданням: від вирішення поточних внутрішніх юридичних питань, розробки новаторських продуктів до розв’язання питань міжнародного рівня".

Ірина Стародуб, керівник судового відділу, резюмує, що для юридичного департаменту, як і для компанії в цілому, в пріоритеті клієнт: "Ми завжди готові йти назустріч і передусім пропонуємо можливість мирного врегулювання всіх питань. До того ж повна відповідність діяльності компанії вимогам нормативно-правових актів України — це непорушне правило для нас". 

Нагадаємо, що експерти Манівео регулярно перемагають у профільних конкурсах та рейтингах. Так, у 2019 та 2020 роках директор юридичного департаменту компанії Андрій Котик був включений до топу 5 юрисконсультів у сфері банківського та фінансового права. А у 2021 Ірина Стародуб, керівник судового відділу, увійшла у рейтинг Ukrainian Women in Law, складений виданням "Юридична газета".

    Реклама на dsnews.ua