• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Забудовник і приватна медична мережа об'єдналися для досягнення Цілі Глобального договору ООН

Медична мережа "Добробут" та KAN Development підписали меморандум про стратегічне партнерство на користь сотень тисяч киян. Тепер на території житлових комплексів KAN з’являться медичні клініки "Добробут"

Реклама на dsnews.ua

Перший проект реалізується у "Файна Таун" та Respublika вже у другому кварталі 2022 року. Сучасний медичний центр для дітей та дорослих зможе проводити діагностику та лікувати захворювання за більш ніж  20 напрямками відповідно до українських та міжнародних стандартів. Клініка працюватиме без вихідних та зможе обслуговувати понад 100 клієнтів щодня амбулаторно.

"Доступність сучасних якісних медичних послуг – наше головне завдання та відповідальність. Воно відповідає і світовим трендам – ​​третьої мети Глобального договору ООН (забезпечення здорового способу життя та сприяння добробуту для всіх у будь-якому віці). Саме тому ми постійно розвиваємося – відкриваємо нові мультифункціональні медичні центри, розширюємо спектр послуг. За 5 років ми інвестували 1,5 мільярди гривень у нові об'єкти та сучасне обладнання, запустили понад 10 нових медичних напрямків, щорічно проводимо понад 7 тис. операційних втручань. Партнерство з KAN Development – важливий крок, який відповідає на запит населення на пішу доступність якісних медичних послуг", – зазначив Олег Калашніков, співзасновник та генеральний директор медичної мережі "Добробут".

 "Партнерство з Добробутом стане довгостроковим проектом, що забезпечить легкий доступ мешканців KAN до медичних послуг. Надавати можливість швидкого отримання медичної допомоги на території свого дому в будь-яку пору доби — логічний крок у напрямку посилення інфраструктури нових житлових комплексів KAN та підвищення якості життя наших мешканців", — коментує Ігор Ніконов, засновник KAN Development.

    Реклама на dsnews.ua