• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Жіночі парфуми: популярні питання з відповідями

Використання парфумів — це не тільки можливість приємно пахнути і викликати у оточуючих приємні відчуття. Для багатьох людей це ще й спосіб самовираження, інструмент для створення певного образу

Реклама на dsnews.ua

Якщо ви шукаєте парфум, який порадує якістю і цінами, жіночі парфуми за посиланням https://www.watsons.ua/uk/-parfumi/zhinochi-parfumi/c/H1111 стануть відмінним вибором. А ще магазин "Ватсонс" пропонує великий вибір косметики. Але повернемося до парфумерії — а точніше, до тих питань, які часто виникають у покупців.

Чим відрізняються парфуми, парфумерна і туалетна вода

Всі ці продукти відрізняються між собою за концентрацією ароматичних речовин — а відповідно, за інтенсивністю запаху і стійкістю. Якщо точніше, то це виглядає так:

  • У парфумах концентрація ароматичних компонентів становить від 15-40%, але частіше всього 20-30%.
  • У парфумерній воді кількість ароматичних компонентів займає близько 15-20%, але не більше.
  • У туалетній воді кількість аромакомпонентів становить від 8 до 15% від загального обсягу.

Оскільки ароматичні компоненти найдорожчі, то формула відбивається на вартості продукту. Тобто парфуми одного і того ж бренду (навіть із тим же запахом) будуть коштувати дорожче, ніж парфумерна і тим паче туалетна вода. Але справа не тільки у вартості — багатьом просто подобаються більш-менш насичені запахи. Тож кожен підбере своє рішення.

Чи залежить стійкість парфумів від вартості

Поширений міф повʼязаний із тим, що найдорожчі парфуми мають найбільш високу стійкість. Але це зовсім не так. Навіть серед дорогих люксових ароматів є такі, які мають невисоку стійкість — через 3-4 години вони лише ледь помітні на шкірі.

Справа не у вартості, а в конкретній формулі, а також у тому, що покупцям потрібні різні аромати. Комусь подобається відчувати запах парфумів навіть на наступний день і після душу. А хтось хоче більше "керований" запах, який легко забирається з шкіри, щоби нанести інший.

Чи є певні сезони для запахів

Так, такі сезони дійсно є. Багато парфумів розкриваються по-різному в холодну пору року і в спеку. Зазвичай літо ускладнює аромати, робить їх більш насиченими і глибокими. Якщо сама по собі композиція насичена, шлейфова (наприклад, східна), в спекотні дні наносьте на шкіру менше аромату.

Чи можна змішувати різні парфуми

Не тільки можна, а й треба. Деякі виробники навіть випускають колекції ароматів, які вдало комбінуються між собою. Але і з іншими парфумами це працює. Багато що не буде поєднуватися, інші ж дадуть унікальні запахи, які не можна буде повторити, купивши готовий аромат. Для жінок, у яких велика колекція парфумів і туалетних вод, подібні експерименти стануть цікавим хобі.

Купівля нових ароматів — це завжди приємне заняття, особливо якщо ви звертаєтеся до інтернет-магазину "Ватсонс". Майданчик доставляє товар країною за допомогою курʼєрських служб або пошти — ви легко зробите замовлення за будь-якою українською адресою.

    Реклама на dsnews.ua