• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

ЖК "Метрополіс" обійшов київський ботанічний сад за кількістю піній

На 2-ох гектарах прибудинкової території "Метрополіс" DIM висадить пінії, завезені спеціально з Німеччини на суму в більш, ніж 16 млн грн. Ще зовсім недавно такі хвойні дерева можна було побачити тільки в ботанічному саду Києва

Реклама на dsnews.ua

Також DIM облагородить кілька гектар міської території ВДНГ, відремонтує пішохідний перехід до ТРЦ "Магеллан" і реконструює міські електромережі.

Столичний житловий комплекс "Метрополіс", після введення в експлуатацію всіх черг, відкриє паркову зону на території площею 2 гектари. Для цього забудовник висадить десятки тисяч дерев та кущів. Над прибудинковою територією працювали фахівці з ландшафту із провідних дизайн-бюро. В основі концепції благоустрою території – краса та ергономічність прибудинкової простору.

Житловий комплекс передбачає реалізацію концепції "двір без машин", завдяки місткому паркінгу більш ніж на 1700 місць з електрозарядними станціями, а також спеціальним підземним контейнером для збору та сортування сміття.

Заплановано будівництво дитячого садка за японськими технологіями і дитячого майданчика від провідної профільної німецької компанії.

В основу філософії проєкту закладено поняття ергономічність. Архітектори використовували кращі європейські практики для забезпечення максимально комфортного міського життя. При будівництві використовуються екологічні матеріали, які максимально зберігають тепло, що істотно скоротить енерговитрати.

Людям з особливими потребами створюються максимально комфортні умови: пандуси, ліфтові кнопки на рівні руки, азбука Брайля для всіх комунікацій на території комплексу.

"Метрополіс – один з найвищих житлових комплексів столиці. Це грандіозний проєкт за своїм масштабом. Буде побудовано понад 200 тисяч квадратних метрів на території в більш ніж 5 гектар. Це більше 3-х тисяч сімей, для яких потрібно було продумати кожну деталь і створити комфортні умови на десятиліття вперед. Саме тому для нас інфраструктура відіграє ключову роль — майданчики, дитячий садок, зони відпочинку, ресторани, магазини, місця для вигулу собак, лапомийки та багато іншого, що серйозно виділяє підхід DIM на ринку житлової нерухомості. До слова, на території "Метрополіс" буде побудований перший в Україні дитячий сад за японською технологією. Він буде овальним. Щоб втілити у життя всі наші задуми, ми реконструюємо електромережі і застосовуємо енергоефективні технології, що помітно знижує навантаження на міські мережі і зменшує середній чек споживача. Також для нас важливо створити естетику і комфорт на всій території, що прилягає до комплексу. Тому ми взяли на себе зобовʼязання облаштувати значну частину міської відкритій території біля комплексу та пішохідний перехід, що веде до ТРЦ Магелан", — зазначив Олександр Насіковський, керуючий партнер групи компаній DIM.

Довідка: "Метрополіс" – житловий комплекс від групи компаній DIM, розташований біля ВДНГ. На великій території розміститься 11 будинків висотою 11 і 34 поверхи. На території запроєктовано власний парк, зони відпочинку і барбекю, дитячі та спортивні майданчики і контактний фонтан.

DIM – це простір для комфортного життя, майданчик для вигідних інвестицій, високий сервіс керуючої компанії, архітектурні та дизайнерські рішення, що формують нову культуру міського життя.

З 2014 року:

• 9 будинків введено в експлуатацію;

• 5 проєктів на різних етапах будівництва;

• 890 тис. м² в проєктних портфелях компанії;

• кожен пʼятий покупець повертається для повторних інвестицій.

    Реклама на dsnews.ua