• USD 27.2
 • EUR 32
 • GBP 37.4
Спецпроєкти

ЖК "Петрівський Квартал" провів ребрендинг на честь свого 10-річчя

ЖК "Петрівський Квартал" провів ребрендинг на честь свого 10-річчя і вийшов на ринок у новому фірмовому стилі з новою концепцією

Реклама на dsnews.ua

В оновлений бренд увійшли всі цінності «Петрівського Кварталу», що сформувалися за 10 років "життя" проєкту, які ЖК доносить своїм мешканцям і потенційним інвесторам.

Просто і в деталях

ЖК «Петрівський Квартал» — комплекс для фанатів життя. Саме так звучить нове позиціонування. Це єдине середовище для дружніх відносин, добросусідства, сімейного відпочинку і часу для особистого хобі. Жити тут WOW! Новий заклик, новий слоган оновленої комунікаційної стратегії для будь-якого віку.

Фірмовий стиль створювався для справжніх фанатів життя. Компоненти і форми логотипу виконані в яскравому візуальному стилі, оскільки з кожним зведеним будинком все більше мешканців «Петрівського Кварталу» усвідомлюють, що жити треба краще, комфортніше, якісніше. Live.Work.Play — концепція житла https://petrivskij-kvartal.novbud.com.ua/

Експерти ринку відзначають ЖК Петрівський Квартал як флагманську компанію-девелопера NOVBUD, і як наймасштабніший в Україні у форматі «місто в місті».

Наталя Полякова, дизайнер інтер'єру, Архітектурне бюро Polyakova.UA https://polyakova.biz

- Оновлення та ребрендинг — це знак того, що компанія йде в ногу з часом, враховує потреби потенційних мешканців, розвивається і модернізує інфраструктуру. У ребрендингу — своя архітектура і в результаті можна бачити суттєві зміни в бренд ЖК «Петрівський Квартал», а це вже перевага для мешканців. Усі ми прагнемо бути в тренді і бренди, що несуть нам це в своїй суті, в щоденному використанні полегшують наше життя, роблять його більш легким, комфортним, затишним. У портфелі нашого бюро вже 4 реалізованих проєкти — квартири ЖК «Петрівський Квартал» різної секції і черги, у кожної планування свої сильні і сторони, і переваги. Особливо подобається забудова там, де не більше 5 поверхів, поруч із такою поверховістю людина себе почуває комфортніше і значимо. Але найбільше, ми оцінили квартири з виходом на вулицю і власним двориком, так як у цих квартир є всі плюси заміського будинку, більш того, житловий комплекс має сильну інфраструктуру; в пішій доступності є все для комфортного життя і побуту: садочки, магазини, кафе, спортзал, школи, фітнес клуби і клініки.

Візитка ЖК «Петрівський Квартал»

У житловому комплексі більше 300 об'єктів інфраструктури. За 10 років збудовано понад 300 тис. м² житла, 72 будинки, де проживає 15000 жителів. Як повідомили в пресслужбі девелоперської компанії NOVBUD, на сьогодні поступово вводяться в експлуатацію нові будинки житлових комплексів. Так, вже введені в експлуатацію: 2-га черга ЖК «Нові Теремки» і ЖК "Квартал Крюковщина".

Факти про ЖК «Петрівський Квартал»

 • Наймасштабніший проєкт в Україні формату «місто в місті»
 • Нагороджений і визнаний премією IBuild як «Кращий житловий комплекс формату« Місто в місті» у 2017 році
 • Лауреат 22-й програми «Людина року — 2017» в номінації житловий комплекс року
 • Інфраструктура комплексу включає більше 300 об'єктів
 • Більше 5 кілометрів прогулянкових алей, фонтан, ландшафтний дизайн та масштабне озеленення
 • Садок і школа на території ЖК
 • 14 центрів розвитку
 • 5 спортивних майданчиків
 • Зручні планування квартир, є квартири з власним двориком.
  Реклама на dsnews.ua