• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

"Баба робоча, трохи піддута": ЗМІ записали, як керівники "слуг" у Раді обговорюють колегу (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У мережі з'явилося відео, як голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко та лідер фракції "слуг" у Верховній Раді Давид Арахамія обговорювали зовнішність колеги по фракції Ірини Аллахвердієвої

Діалог відбувся під час візиту в Миколаїв, передає "ДС" з посиланням на Telegram-канал "Політика Країни".

Політики не знали, що мікрофони і камери були включені і їхня розмова записувалася, тому у виразах себе дуже не обмежували.

Корнієнко: Аллахвердієва - взагалі красуня.

Арахамія: Так.

Корнієнко: Така піддута. Звичайно, трохи. Трохи тюнінг, тон too much. Загалом вона баба робоча взагалі. Як корабельна сосна. Вона тут отху@ріт триста зустрічей за чотири місяці. І виграє. Вона така наживо. Енергетика.

Арахамія: Багато енергії.

Корнієнко: Ну ти до президента її заведеш, ти побачиш. Він підстрибне, викурить всі айкосы. Скаже: "Баба так. Баба так".

Варто зазначити, що Миколаїв - рідне для Аллахвердієвої місто. Раніше вона працювала тут директором Миколаївської обласної дирекції АТ СК "Уніка".

Також обіймала посаду директора з розвитку в Миколаївській філії ЗАТ АСК "ІНГО Україна" та заступника директора Миколаївського міського страхового агентства ЗАТ "Інкомстрах".

Ірина Аллахвердієва пройшла у Верховну Раду за списками партії "Слуга народу" під №116. Нардеп входить до фракції монобільшості, але не є членом політсили.

    Реклама на dsnews.ua