• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

"Баба робоча": Корнієнко зізнався, що обговорював з Арахамией відразу двох жінок

Реклама на dsnews.ua

Глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко вибачився перед колегою по фракції Іриною Аллахвердієвою і розповів, що обговорював не тільки Хабібу, але і Тетяну Домбровскую, яку "СН" розглядає кандидатом на посаду мера Миколаєва

Про це він розповів на своїй Facebook-сторінці, передає "ДС".

Нагадаємо, раніше в мережі з'явилася запис розмови Корнієнко з Давидом Арахамией, в якому вони обговорювали колегу по фракції Ірину Хабібу.

"Така поддутая. Звичайно, трохи. Трохи тюнінг, тон too much. Загалом вона баба робоча взагалі. Як корабельна сосна. Вона тут отху*ріт триста зустрічей за чотири місяці. І виграє", - нібито сказав Корнієнко.

Арахамаия підтримав колегу по фракції в його оцінці Аллахвердієвої.

У новому відео Корнієнко заявив, що Аллахвердієва у скандальному ролику були присвячені лише кілька слів про її красу, а далі пішло обговорення Домбровської.

"Форму для вираження свого захоплення я вибрав не дуже доречну, місцями неоднозначну, а місцями просто образливу, яка може сприйматися як сексизм та інші форми дискримінації", - сказав він.

Корнієнко додав, що зрозуміє Домбровскую, якщо вона відмовиться від подальшої співпраці з "Слугою народу".

"Ми з Давидом [Арахамией] чітко пам'ятаємо, що між обговоренням пані Ірини і більш розлогим обговоренням пані Тетяни була більш довга пауза і трохи більше слів. На тому відео, яке поширене, нема цього моменту. Можливо, він загубився при стриме", - сказав Корнієнко.

Він сказав, що йому шкода з-за ситуації, що склалася, і вибачився перед українцями.

спробую поставити крапки у історіі із моїми недоречними розмовами.

Gepostet von Олександр Корнієнко am Mittwoch, 24. Juni 2020
    Реклама на dsnews.ua