• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

"Ділова столиця" припиняє випуск друкованої версії газети

Реклама на dsnews.ua

У зв'язку з епідемією коронавірусу і наслідками карантинних заходів видавнича група "Картель" призупинила випуск друкованої версії газети "Ділова столиця"

"Ринок ЗМІ, як інші галузі економіки, серйозно постраждав від епідемії коронавірусу. На жаль, криза позначилася і на нашій роботі. Тому ми змушені призупинити вихід друкованої версії "Ділової столиці". Сподіваємося, що економіка країни швидко оговтається від наслідків епідемії, і ми зможемо відновити вихід одного з найстаріших видань країни", - зазначила шеф-редактор ВГ "Картель" Ольга Сантарович.

При цьому, незважаючи на економічну кризу, викликану епідемією коронавірусу, ВГ "Картель" продовжує випускати журнал "Влада грошей", а "Ділову столицю" можна читати онлайн - сайт dsnews.ua продовжує знайомити читачів з найважливішими подіями країни і світу, аналізувати поточну ситуацію і прогнозувати шляхи розвитку самих гострих і актуальних проблем.

"Ми вдячні читачам, які залишаються з нами. Давайте переживемо коронавірусні часи разом і з найменшими втратами", - говорить Ольга Сантарович.

    Реклама на dsnews.ua