• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

"Думала, що це дно, але дна немає!" Деканоїдзе відреагувала на звинувачення від Геращенка

Реклама на dsnews.ua

Ексглава Нацполіції Хатія Деканоїдзе відреагувала на заяви заступника голови МВС Антона Геращенка про те, що вона нібито є винуватцем провалу реформи поліції

Про це Деканоїдзе сказала в коментарі "Українській правді", передає "ДС".

Ексглава поліції зараз знаходиться в Києві (до 7 червня) і висловлює готовність до прямого діалогу з парламентарями про справжні причини ситуації в правоохоронній системі і методи виходу з кризи.

"Антон Геращенко вирішив звинуватити мене у всіх невдачах роботи поліції, я думала, існує дно, але немає дна! Ось що хочу сказати - українське суспільство заслуговує більш гідної реакції від офіційних представників держави. Людей цікавить справедливість і рішення проблем, які назрівали за останній час", - сказала вона.

За словами Деканоїдзе, люди "просто хочуть відчувати надію, а не страх".

"Кагарлик, Переяслав-Хмельницький, Бровари, бандитські розбірки від Закарпаття до Одеси - це не про реформу, а про тих, хто залишив систему такою, яка вона була до 2015 року, і позбувся всіх тих, хто хотів змінити цю систему. Про тих, хто після мого відходу замість продовжувати реформи мовчки спостерігав, як стара система бере реванш, а понад 93% звільнених і тих, що не пройшли атестацію колишніх міліціонерів, повертаються в реформовану мною поліцію", - зазначила колишня глава Нацполіції.

Нагадаємо, раніше заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що за провал реформи поліції безпосередню відповідальність несе саме Хатія Деканоїдзе.

    Реклама на dsnews.ua