• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

Арахамія оцінив ймовірність перенесення місцевих виборів

Реклама на dsnews.ua
Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вважає, що перенести місцеві вибори, заплановані на жовтень 2020 року, юридично неможливо

Про це Арахамія заявив в кулуарах Верховної Ради, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

За словами голови фракції, наступного тижня парламент повинен призначити дату проведення місцевих виборів. При цьому, підкреслив він, інформація про можливе перенесення дати виборів з жовтня є чутками.

"Але для того, щоб у когось, наприклад, виникла думка зробити так, на це знадобилося б дві сесії. У нас немає часу до виборів зробити це за дві сесії, через зміну Конституції фактично. Я вважаю, що цей сценарій неможливий, скільки б там чуток не було. Це просто юридично неможливо зробити", - зазначив Арахамія.

Він також додав, що партія "Слуга народу" встигне провести соціологічне дослідження для відбору своїх кандидатів. Опитування планують проводити на вулиці, а не по телефону, як тільки покращиться ситуація з карантином, введеним через коронавіруса.

Як повідомляла "ДС", спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков також говорив, що не бачить юридичних механізмів і підстав для перенесення місцевих виборів.

    Реклама на dsnews.ua