• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Кокаїнові сни": У Зеленського відреагували на "обидки" Богдана

Реклама на dsnews.ua
В Офісі президента заяву екс-глави цього відомства Андрія Богдана, в якому він у різкій формі розкритикував президента Володимира Зеленського, назвали "кокаиновыми снами"

На публікацію Богдана 12 червня відповів радник нинішнього глави ВП з комунікацій Михайло Подоляк, передає "ДС" з посиланням на його Facebook.

Нагадаємо, Зеленський заявив, що бачив Богдана генпрокурором, але влада його зіпсувала. На це Богдан відповів, що Зеленський кинув країну в хаос, а влада перетворив на посміховисько.

Подоляк назвав колишнього керівника відомства невдахою і дорікнув його в убивстві "майже року нормального президентства нормальної команди", із-за чого тепер "управлінський механізм треба заново будувати".

"Тобі (Богдану - ред.) несподівано дали відмінний шанс. Роби. Перестраивай. Форматируй. Принеси користь президента і країні. Але ти вирішив відразу всіх "надіслати", вважаючи, що тільки ти - Цар і Бог в одному флаконі. І тобі всі зобов'язані. "На коліна, сучі діти!" - твій єдиний управлінський стиль. Ну хто такі Президент (ім'я, яке щиро "купили" виборці), депутати і міністри, коли сам Богдан Андрій Йосипович зволив стати менеджером. Тебе терпіли. З ввічливості. Тому що вміють цінувати друзів і вміють давати шанс. Але кожен день неадекватність прогресувала", - написав радник Єрмака.

За словами автора посту, коли "показове гопництво" Богдана набридло, його "делікатно попросили геть" і він стандартно образився і "стандартно ж почав хамити, погрожувати, понтиться".

"Богдан в одному абзаці довів всі істини відразу. І що він любить тільки себе. І що він так і не зрозумів, чому "вбив" майже рік нормального президентства нормальної команди. І чому управлінський механізм треба заново будувати. І що хамство відкриває тільки швидкі двері, а потім обов'язково "прилітає". Загалом, Богдан Богдан. І все-таки: навіщо публічно виходити в прямі образи президента, не маючи за душею нічого, крім парочки барыжных історій?", - висловився Подоляк і додав, що Зеленський і Богдан - занадто різні розміри в світогляді (сенсі, які можна зіставити зі слоном і моською.

Як повідомляла "ДС", 11 лютого президент Володимир Зеленський звільнив з посади голови Офісу президента Андрія Богдана і призначив на його місце Андрія Єрмака.

    Реклама на dsnews.ua