• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

"Квартал 95" намагався "убити" закон про квоти маразматичними правками, - Сюмар

Реклама на dsnews.ua
Під час розробки закону про квоти на українську мову для телебачення і радіо депутати радилися і погоджували його позиції з усіма великими телегрупами

Про це на своїй сторінці у Facebook написала голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар, передає "ДС".

"До відома відомого "керівника телевізійного бізнесу" - закон про квоти був розроблений і погоджений з усіма! великими українськими телегрупами - 1 + 1, Старлайт, ТРК Україна ... Думаю, що Ткаченко і Богуцького важко назвати не "фахівцями". Але найбільш маразматичні правки, щоб нівелювати закон, подавав саме Квартал 95. І їх писали люди, явно далекі від законодавчої техніки", - заявила вона.

Крім того, Сюмар підкреслила, що депутати відхилили правки "Кварталу", і закон дав свій позитивний ефект - 92% української мови в ефірі.

"Щодо квот на радіо - вереску було ще більше. Але мені подобається, що Потап і "Час і Скло" легко заспівали українською. Не кажучи вже про ренесанс молодих виконавців і про те, як швидко українська музика стала європейською", - зазначила Сюмар.

Нагадаємо, в інтерв'ю кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що квоти на українську мову на радіо і телебаченні мають залишитися, але при цьому їх необхідно переглянути.

    Реклама на dsnews.ua