• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

"Ми отримали від банкірів пропозиції по голові НБУ", - Зеленський

Реклама на dsnews.ua
Президент України Володимир Зеленський заслухав пропозиції представників банків України щодо кандидатури голови Національного банку

Про це йдеться у повідомленні Офісу Президента, передає "ДС".

"Я зробив три великих дискусійні зустрічі в рамках професійного діалогу. Я зустрівся з усіма головами державних банків України, хотів від них отримати і кандидатуру (глави НБУ. - Ред.), І їх особисте враження з приводу ситуації. Все досить спокійно сприймають звільнення голови НБУ. Ніхто не бачить ризиків ", - сказав Глава держави під час спілкування з представниками ЗМІ в Одеській області.

Володимир Зеленський також повідомив, що зустрівся з усіма заступниками голови НБУ та представниками комерційних банків України.

"Всі три списки, які запропонували три столи" банківського сектору, ми вивчаємо через правоохоронні органи, щоб знати, що це за люди, яке у них стан і професійний рівень. Від банкірів я вже це отримав ", - зазначив Президент.

Глава держави підкреслив, що він не бачить ніякої проблеми в проведенні зустрічей з кандидатами, запропонованими на посаду глави НБУ, і зауважив, що мав професійні відносини з Яковом Смолієм.

"У нас дуже непогані стосунки не лише на професійному, а й на людському рівні", - сказав Володимир Зеленський.

    Реклама на dsnews.ua