• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Ми отримали від банкірів пропозиції щодо голови НБУ", - Зеленський

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський заслухав пропозиції представників банків України щодо кандидатури голови Національного банку

Про це йдеться у повідомленні Офісу президента, передає "ДС".

"Я зробив три великі дискусійні зустрічі в рамках професійного діалогу. Я зустрівся з усіма головами державних банків України, хотів від них отримати і кандидатуру (глави НБУ. - "ДС"), і їх особисте враження з приводу ситуації. Всі досить спокійно сприймають звільнення голови НБУ. Ніхто не бачить ризиків", - сказав глава держави під час спілкування з представниками ЗМІ в Одеській області.

Володимир Зеленський також повідомив, що зустрівся з усіма заступниками голови НБУ та представниками комерційних банків України.

"Всі три списки, які запропонували ці три "столи" банківського сектору, ми вивчаємо через правоохоронні органи, щоб знати, що це за люди, який у них стан і професійний рівень. Від банкірів я вже це отримав", - зазначив президент.

Глава держави підкреслив, що він не бачить ніякої проблеми в проведенні зустрічей з кандидатами, запропонованими на посаду глави НБУ, і зауважив, що мав професійні стосунки з Яковом Смолієм.

"У нас дуже непогані стосунки не лише на професійному, а й на людському рівні", - сказав Володимир Зеленський.

    Реклама на dsnews.ua