• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

"Не кричіть і не тикайте": у ВРУ - скандал навколо закону про випускників з ОРДЛО

Реклама на dsnews.ua
На позачерговому засіданні Верховної Ради сьогодні розгорілася суперечка навколо голосування за законом, разрешающему випускникам з окупованих територій надходити в українські вузи без ЗНО

Засідання парламенту транслювалося в прямому ефірі, передає "ДС".

Приводом до конфлікту послужило пропозицію прийняти законопроект №3734 відразу в першому і в другому читанні. Як зазначив нардеп фракції "Європейська солідарність" Михайло Забродський, законопроект потребує виваженої обробки, оскільки в чинній редакції "несе загрози". Його колега Ірина Геращенко додала, що проект закону потрібно доповнити положенням, що дозволяє вступати до вузів без ЗНО і дітям загиблих українських військових.

Депутати "ЄС" прийшли блокувати трибуну.

"Ви на мене не кричіть! Не підвищуйте на мене голос! І пальцем на мене теж тикати не треба! Я вам ще раз повторюю: не треба на мене тикати!", - заявив спікер ВРУ Дмитро Разумков, звертаючись до парламентаріїв.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді дозволити вступ для абітурієнтів з непідконтрольною частини Донбасу в усі українські вузи без ЗНО.

На сьогоднішньому засіданні ВРУ законопроект у другому читанні підтримали 310 депутатів.

У зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури в цьому році взяв участь 121 житель непідконтрольною владі території Донецької області.

    Реклама на dsnews.ua