• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

"Вони зрадили себе": Зеленський висловився про звільнених Рябошапке і Данилюку

Реклама на dsnews.ua
Президент України Володимир Зеленський заявив, що звільнені члени його команди вдалися до обману, коли запевняли, що не тримається за своє крісло і не цікавляться політикою

Про це глава держави заявив Прямого каналу, відповідаючи на питання про ставлення до звільненим членам його команди і заяви на його адресу колишнього секретаря РНБО Олександра Данилюка та екс-Генпрокурора Руслана Рябошапки, передає "ДС".

"Я хочу вам сказати, що це не тільки просто образа. Це, мені здається, неповага, і насамперед це їх неповагу до себе. Ви знаєте чому? Коли я йшов у президенти, у нас була передвиборча кампанія, і багато людей працювали з нами. Багато з них залишилися. Деякі люди дійсно пішли з команди. Кожен із цих людей мені сказав: "Ми йдемо, щоб просто тобі допомогти. Ми так хочемо, щоб ти став Президентом України. Але пам'ятай, ми не тримаємося". "Я не хочу бути Генеральним прокурором", - говорив мені пан Рябошапка - "я не хочу".

Я йому говорив: "Руслан, давай, треба". Він каже: "ГАРАЗД, заради країни, піду і буду чесним Генеральним прокурором, але в будь-який момент скажеш мені Володя, і я піду. Мені є чим займатися". І всі ці люди, про кого Ви говорите, вони все це говорили "Нам не треба, ми ж тут не заробляємо, нічого немає. Нас бізнес чекає. Але у нас стільки справ раз, два, три, чотири, п'ять. У нас же багато, працювали і на тих, і на інших, на багатих, на різних". У них адвокатура (екс-глава ВП Андрій Богдан займається адвокатською діяльністю. - Ред.), багато грошей, мільйони", - заявив Зеленський.

"Вони зрадили себе. Тому що будь-яка людина, коли його звільняють, який говорив: "я не тримаюся за крісло, я нікого тут, Вова, не розставляю, тут моїх нема" ... А потім вся вертикаль "їх немає". Ці люди, це неповага насамперед до себе. А що ж таке? Тобто політика цікава. Тобто все ж трималися за крісло вони", - резюмував Зеленський.

    Реклама на dsnews.ua