• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9
Спецпроєкти

"Передайте цього кретина": Лякаючий дніпрян могилами Філатов почав погрожувати священикам

Реклама на dsnews.ua
Мер Дніпра Борис Філатов пригрозив відключити воду і світло церквам, якщо священики не будуть дотримуватися карантину, запровадженого у зв'язку з пандемією коронавіруса

Про це Філатов написав у Facebook, передає "ДС".

"Шановні священнослужителі. 1. Все, що влада хотіла вам сказати, вам було сказано на зустрічі в єпархії 9 квітня. Я так зрозумів, що деякі не почули. 2. Тоді ще раз. Крім штрафів від поліції і кримінальних справ, ви отримаєте весь комплекс заходів від міської влади, відкочених на налівайках і пунктах металлоприема. Хочете сидіти без води і світла, з закладеними дверима і перекопанными дорогами? Ми вам все це забезпечимо. І не допоможе вам ніхто. Ні мої прекрасні відносини з Владикою Іринеєм, ні депутатське лобі, ні сам Господь Бог", - заявив мер.

Також, за словами Філатова, церквам варто чекати скасування документів по землі і будь-яких дозволів на реконструкцію.

Мер зазначив, що не сварився з священиками всі ці роки, але якщо вони хочуть ризикувати здоров'ям людей, то тоді нехай не ображаються.

Він також просив передати "цього кретина з "Тополі" (священика, який на Вербну Неділю причащав всі парафіян з однієї ложки - ред.), щоб вже готувався до жорстких заходів.

Як повідомляла "ДС", раніше мер Дніпра Борис Філатов заявив, що вирив 600 могил і закупив 1000 мішків для поховання померлих від коронавіруса.

    Реклама на dsnews.ua