• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

"Прослушка" Гончарука: Голос, схожий на прем'єрську, звинуватив "соросят" в розвалі економіки

Реклама на dsnews.ua
У Мережі з'явилася друга частина записи нібито розмови прем'єр-міністра Олексія Гончарука із заступником голови НБУ Катериною Рожкової і міністром фінансів Оксаною Маркарової

Запис опублікована в YouTube-каналі "Як обдурити президента", передає "ДС".

Люди, чиї голоси схожі на голоси Гончарука, Рожкової, Маркарової, обговорюють економічну ситуацію в країні, зокрема, те, що президент Володимир Зеленський не контролює ситуацію в цій сфері.

Крім них участь у обговоренні нібито приймають міністр економіки Тимофій Милованов, заступник голови НБУ Дмитро Сологуб, а також заступник голови ОПУ Юлія Ковалів.

"От у нас зараз в 4 кварталі просяде економічне зростання. Ось він буде 4 і 4, а зараз буде за деякими оцінками 2... І "ухандохали економіку" реформатори ці, як сказати соросята. Ухандохали економіку. При хозяйственниках було 4 і 6. Прийшли соросята - економіка зростає 2 і вниз", - чути на записі голос, який схожий на голос Гончарука.

Також на записі чути слова про те, що Зеленський не усвідомлює неконтрольованість падіння економіки України.

Як повідомляла "ДС", раніше сьогодні в мережі з'явилася перша частина запису розмови осіб з голосами прем'єр-міністра Олексія Гончарука, міністра фінансів Оксани Маркарової, заступник голови НБУ Катерини Рожкової про економічної ситуації в країні. Передбачуваний Гончарук також несхвально відгукнувся про президента Володимира Зеленском, а точніше про його знаннях в економіці.

Пізніше Telegram-канал "Легітимний" повідомив про те, що Гончарук подав у відставку.

У Кабінеті міністрів не пізніше заявили, що голова уряду Олексій Гончарук не писав заяви про відставку.

Разом з тим, за даними іншого каналу - "УП. Off the record", на скликаному засіданні фракції СН не обійшлось без сварок і нецензурної лексики з боку окремих депутатів, які обговорювали злиту запис.

    Реклама на dsnews.ua