• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Працювати було неможливо": Нардепи поскаржилися, що Богдан їх матом крив

Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан, який курирував роботу Верховної Ради, у спілкуванні з парламентаріями не добирав слів. Доходило навіть до матів
Депутати "Слуги народу" Заявили, що Андрій Богдан у спілкуванні вживав мат. Фото: УНІАН
Депутати "Слуги народу" Заявили, що Андрій Богдан у спілкуванні вживав мат. Фото: УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Про це депутати з фракції "Слуга народу" на умовах анонімності розповіли "Буквам", передає "ДС".

За їх словами, із-за різкої манери у Богдана часто виникали розбіжності, в тому числі зі спікером парламенту Дмитром Разумковим.

"Для нього завжди важливий результат, а не процес. І він не підбирає слів - так мат мат – з-за чого у нього траплялися розбіжності з тим же Разумковим, депутатами та іншими керівниками, які до такого не звикли", – підкреслив один з нардепів.

Він зазначив, що без ідеї Богдана працювати парламенту в турборежимі вони б не зняли з себе недоторканність, однак працювати так було неможливо.

"Треба визнати, що без цієї ідеї Богдана ми б з себе і недоторканність не зняли би. Але працювати в такому темпі було неможливо. У результаті з'явилося невдоволення на Банковій, що ми не робимо це так швидко, як того хочуть. Богдан частіше інших висловлював невдоволення у властивій йому грубуватою манері", – підкреслив нардеп.

Інший депутат від "Слуги народу" додав, що "поки Богдан працював, проводив наради, хтось просто сидів на вухах у президента і розповідав, як той погано працює".

Нардепи заявили, що після звільнення Богдана "краще не стане", але і "гірше не буде".

Нагадаємо, 11 лютого президент Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади керівника Офісу глави держави. Відразу ж після цього на посаду голови ВП був призначений колишній радник президента Андрій Єрмак.

    Реклама на dsnews.ua