• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Великі штрафи": Кабмін вирішив карати українців за неношение масок

Реклама на dsnews.ua
Кабінет міністрів встановив штрафи фізичним та юридичним особам за перебування громадян в громадських будівлях і громадському транспорті без захисних масок

Таке рішення Кабмін прийняв на засіданні 1 липня, передає "ДС" з посиланням на УП.

Кабмін одноголосно підтримав пропозицію, яку озвучив міністр юстиції Денис Малюська.

"Встановлюємо спеціальну відповідальність за неношение масок громадянами України - відповідальність буде передбачена в Кодексі про адміністративні правопорушення, та окремо - відповідальність юридичних осіб: власників будівель, споруд та громадського транспорту під час перебування громадян, які зобов'язані пропускати громадян у зазначені приміщення тільки при наявності масок. Встановлюємо відповідальність за це відповідно в Кодексі про адміністративне правопорушення та в законі про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", - сказав Малюська.

"Штрафи великі. Для фізичних осіб штрафи порівняно невеликі - по суті йде навіть трохи зменшення штрафів, ніж зараз передбачено загальними правилами порушення карантину. Для юридичних осіб суми великі - від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", - додав чиновник.

Як повідомляла "ДС", до 1 липня загальна кількість випадків зараження коронавірусом в Україні досягло 44 998, добовий приріст склав 664 випадку. Кабмін допускає посилення карантину.

    Реклама на dsnews.ua