• USD 27.6
  • EUR 32.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Слуга" Корнієнко розповів, чи варто чекати відставки Кабміну

Реклама на dsnews.ua
Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що, на думку фракції, зараз рано говорити про відставку Кабінету міністрів України

Про це він заявив під час брифінгу в парламенті, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Що стосується уряду, ми вважаємо, що зараз рано говорити про відставку уряду. Це не актуальна позиція. Наші колеги по парламенту різні вчиняють дії, і це знову ж їхнє політичне право. В якійсь мірі ми, скажімо так, поділяємо позицію, що збір підписів, якогось кількості підписів для відставки або ініціювання відставки окремого міністра, - це не дуже логічна дія взагалі, так як можна просто внести постанову і спробувати винести його на голосування", - зазначив Корнієнко.

За словами нардепа, "про постанову про недовіру уряду, ми поки що не бачили ані підписних листів, ні власне ініціативи "Європейської солідарності".

"Тому мені взагалі важко коментувати. Відповідно, "Слуга народу" не буде підтримувати ці ініціативи", - сказав Корнієнко.

Як повідомляла "ДС", парламент не проголосував за затвердження програми діяльності уряду. Документ відправлений на доопрацювання.

    Реклама на dsnews.ua