• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Слуга" Тищенко в Раді стверджував у Зеленського свої передвиборчі банери, - ЗМІ (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
Народний депутат фракції "Слуга народу" Микола Тищенко на засіданні Верховної Ради у вівторок, 2 червня, намагався затвердити свої банери і білборди з президентом Володимиром Зеленським

Процес SMS-листування з абонентом "Володимир Зеленський" зафіксував кореспондент інтернет-видання "Букви", передає "ДС".

На знімках видно, що Тищенко надсилає адресату Володимиру Зеленському кілька банерів і просить їх подивитися. "Так буде ок?", - запитує нардеп у нього.

Пізніше Тищенко вже в спілкуванні з якоїсь Свєтою Ш про зйомки цього тижня згадує, що Офіс президента просив його не починати бордпрограмму.

"За бордів ми ж після офісу вирішили, що без партійних бордів поки. Президент дзвонив просив не починати бордпрограмму", - пише скандальний "слуга народу".

Також Тищенко отримав під час засідання контакти ректорів кількох університетів.

Крім того, нардепу написав якийсь Вітя Кулик зі скаргою, що директор Оболонського ринку не дає торгувати Жанні і Кобе.

Можливо, мова йде про Віктора Кулика, директора компанії "Конкорд", якому належить ресторан "Три Вилки", що входить в "сім'ї ресторанів" Тищенко, відзначає ZN.ua.

ЗМІ писали, що Тищенко всупереч рішенню акціонерів відновлював Кулика посади директора підприємства. Саме після цього, Тищенко нібито став здійснювати управлінську діяльність в ресторані "Три виделки", "продовжуючи не виплачувати його співвласникам прибуток і вганяючи підприємство в борги".

Через кілька годин "Букви" опублікували фото вже розміщених по Києву передвиборних бігбордів Тищенко. Ймовірно, нардеп домігся затвердження.

Пізніше Тищенко офіційно заявив про намір брати участь у партійних праймеріз кандидатів на посаду мера Києва.

    Реклама на dsnews.ua