• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Слуги народу" бояться Богдана, - Поляків

Реклама на dsnews.ua
Глава Офісу президента Андрій Богдан через депутатів від "Слуги народу" передав послання нардепу Антону Полякову про його майбутнє виключення з фракції

Про це Поляков розповів в інтерв'ю "Цензор.НЕМАЄ", передає "ДС".

"На словах мені передавали, що мене виключать з фракції. Це було від Богдана мені послання, передавали як раз напередодні, за день до п'ятниці. Кілька депутатів підходили і говорили. У мене ж прямого номера Богдана немає. Що їм дзвонив Богдан", - сказав він.

За словами Полякова, послання від Богдана йому передавали члени фракції "Слуга народу", але відмовився назвати їх імена.

"Не буду підставляти...Просто вони по-людськи підійшли, вони знали, що він їх використовує в принципі. Вони, розумієте, вони бояться", - сказав нардеп.

Нагадаємо, раніше Поляков заявив, що Богдан приховував від Володимира Зеленкого інформацію про "здачу" за гроші мажоритарних округів під час парламентський виборів. У понеділок, 25 листопада, нардеп повідомив, що передав в НАБУ дані про продаж округів.

Як повідомляла "ДС", 15 листопада парламентська фракція "Слуга народу" виключила нардепів Антона Полякова і Анну Скороход.

Напередодні, 14 листопада, Скороход на засіданні Верховної Ради заявила, що її цивільного чоловіка затримали нібито "за дорученням заступників голови Офісу президента і генерального прокурора", оскільки під час голосування за певні рішення вона не дотримувалася спільної позиції президентської фракції.

Незадовго до цього Поляков заявив, що Богдан неодноразово викликав до себе в кабінет депутатів фракції "Слуга народу" для дачі пояснень" з-за їх відмови голосувати за ті чи інші законопроекти.

    Реклама на dsnews.ua