• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

"Слуги" незадоволені: під головою Нацбанку захиталося крісло

Реклама на dsnews.ua

Фракція "Слуга народу" має намір найближчим часом поставити у Верховній Раді питання про звільнення Якова Смолія з посади голови Національного банку

Про це заявив нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Я буду ставити питання, тому що він (Смолій) давно керує НБУ. У мене питання по діяльності (ексголови НБУ) Гонтаревої і банкопаду. Він теж до цього питання притягувався і керував питаннями повернення депозитів мільйонам громадян, які вклали свої кошти, що виводилися з ринку без будь-яких підстав. У мене є купа матеріалів, коли за політично мотивованим рішенням виводилися гроші підприємців, які не хотіли йти на домовленості з керівництвом НБУ", - заявив він.

Качура заявив, що підніме питання висловлення недовіри Смолію.

"У мене питання: яка далі буде політика? Чи може ця особа займати цю посаду? Я хочу, щоб парламент ухвалив рішення, чи будемо ми продовжувати політику Гонтаревої і компанії, чи потрібно змінювати керівництво Нацбанку ... Якщо ми за результатами звіту побачимо, що людина продовжує ту грабіжницьку політику, яку вела попередня керівниця - значить, цю політику треба зупинити. Законні підстави є - висловлення недовіри голові НБУ", - сказав Качура.

Він також додав, що цю позицію підтримує половина монобільшості.

Як повідомляла "ДС", народні депутати від "Слуги народу" збирали підписи під проєктом постанови про виклик на засідання парламенту голови Національного банку Якова Смолія.

    Реклама на dsnews.ua