• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Укроборонпром" звільнив президента ДП "Антонов"

Реклама на dsnews.ua
Керівництво концерну "Укроборонпром" припинило повноваження керівника ДП "Антонов" з сьогоднішнього дня, 15 червня

Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Укроборонпрому", передає "ДС".

"Оскільки в п'ятницю, 12 травня 2020 року, концерн отримав листок непрацездатності, який свідчить, що на дату звільнення А. Д. Донець перебував на лікарняному, наказ від 9 травня 2020 року про припинення повноважень А. Д. Дінця сьогодні скасовано. Разом з тим, Концерном прийнято рішення про припинення повноважень А. Д. Дінця як президента ДП "Антонов" з 15 травня 2020 року", - йдеться в повідомленні.

В "Укроборонпромі" відзначили, що не можуть ні підтвердити, ні спростувати інформацію про те, що Донець нібито поновився на посаді через Окружний адміністративний суд Києва. Рішень ОАСК станом на вечір 15 червня в "Укроборонпром" не надходило.

"У той же час, викликає здивування звернення А. Д. Дінця з позовом до адміністративного суду, адже Концерн не є органом влади, а керівник підприємства не є посадою державної служби, а значить - не існує юридичних підстав для звернення до адміністративного суду", - додали в "Укроборонпромі".

Як повідомляла "ДС", 9 червня сотні працівників авіаційного заводу "Антонов" вийшли на мітинг, протестуючи проти дій керівництва ДК "Укроборонпром".

    Реклама на dsnews.ua