• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

269 порушень "тиші" за добу на сході України: звіт ОБСЄ

СММ ОБСЄ зафіксувала протягом минулої доби 216 порушень режиму припинення вогню у Донецькій області та 53 таких порушення на Луганщині

269 порушень "тиші" на сході України: звіт ОБСЄ
269 порушень "тиші" на сході України: звіт ОБСЄ
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляється у щоденному звіті № 246/2021, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 20 жовтня 2021 року, передає "ДС".

"У Донецькій області СММ зафіксувала 216 порушень режиму припинення вогню, зокрема 16 вибухів (3 вибухи в повітрі та 13 вибухів невизначеного походження)", — йдеться у звіті.

Більшість порушень режиму припинення вогню зафіксовано в районах на північний схід від Кам’янки (підконтрольний урядові, 20 км на північ від Донецька) та південнопівденний схід від Чермалика (підконтрольний урядові, 77 км на південь від Донецька).

"У Луганській області Місія зафіксувала 53 порушення режиму припинення вогню, зокрема 2 вибухи (вибух у повітрі та вибух невизначеного походження)", — зазначається у звіті.

Майже всі порушення режиму припинення вогню зафіксовано на північ, північний схід і південний захід від ділянки розведення в районі Золотого (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська).

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ України звернуло увагу на неприпустимість дій Росії щодо блокування діяльності СММ ОБСЄ на Донбасі. Російська сторона, зазначили в міністерстві, повинна припинити провокації проти спостерігачів Місії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua