• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

59% українців не продаватимуть свій пай після відкриття ринку землі, – соцопитування UIF

59% українців в жодному разі не готові продавати власний пай після того, як буде відкрито ринок землі

Результати опитування
Результати опитування
Реклама на dsnews.ua

Про результати соціологічного опитування, проведеного у рамках дослідження Українського інституту майбутнього (UIF) за сприяння «Нью Імідж Маркетинг Груп», політолог виконавчий директор Інституту Вадим Денисенко повідомив на прессконференції 24 лютого, передає "ДС".

Так, респонденти, за словами Денисенка відповідали на питання "Якщо вам надійде пропозиція продати земельну ділянку сільськогосподарського призначення — що ви будете робити?".

"59% говорить, що "ні в якому разі продавати не будемо", 22% говорить про те, що "подумаю про продаж, але не буду поспішати", 10% говорить, що все залежить від ціни, "продам без коливань" — лише 3%", — сказав політолог.

Денисенко також додав, що не змогли відповісти на це питання 6% респондентів.

Зокрема, законом передбачено, що з 1 липня 2021 року право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею до 100 гектарів можуть купувати лише громадяни України. З 1 січня 2024 таку можливість отримають також юридичні особи, власниками яких є українці. Вони зможуть купувати до 10 000 гектарів землі. Заборонено також продаж державних та комунальних земель. Згідно з законом, питання, чи надавати іноземцям право купувати землю, буде вирішуватися на референдумі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua