• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

63% українців висловилися за локдаун, якщо ситуація з коронавірусом погіршиться, — опитування "Рейтингу"

63% громадян України підтримують введення жорстких карантинних заходів, якщо темпи зараження коронавірусом будуть продовжувати зростати. 34% — введення жорсткого карантину не підтримують

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг", передає "ДС".

Так, згідно з соцдослідженням, 58% опитаних жителів України повідомили, що часто стежать за новинами про коронавірус, 21% роблять це іноді, 12% — рідко. Лише 8% взагалі не цікавляться такими новинами.

Зазначено, що з ростом рівня захворюваності інтерес до цієї інформації збільшився. Частіше за інших відстежують такі новини люди старшого віку і жінки.

63% підтримують введення "жорсткого" карантину, якщо захворюваність COVID-19 буде істотно зростати. 34% — протилежної думки. З початку березня спостерігається зростання підтримки "жорсткого" карантину.

Разом з тим, понад 60% очікують, що поширення коронавируса зменшиться в результаті введення "жорсткого" карантину, 37% — мають протилежну думку. Найбільше підтримують "жорсткий" карантин і вірять, що він зменшить захворюваність респонденти старшого віку, жінки, а також ті, хто часто стежать за новинами про коронавірус

Опитування було проведено 26-28 березня 2021 р. Аудиторія: населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing — телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,0%.

Нагадаємо, згідно з цим же опитуванням, більшість українців згодні на зменшення своєї волі заради якогось "порядку".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua