• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

67% українців вважають, що домашній арешт Медведчука не відповідає тяжкості підозри у держзраді, — опитування UIF

67% опитаних українців відзначає, що обраний нардепу від ОПЗЖ Віктору Медведчуку запобіжний захід "цілодобовий домашній арешт" не відповідає тяжкості підозри у державній зраді, про яку було йому повідомлено. 38% опитаних вважає, що запобіжний захід Медведчуку — повністю не відповідає тяжкості підозри, ще 29% — скоріше не відповідає

Вадим Денисенко
Вадим Денисенко / Скріншот
Реклама на dsnews.ua

Про результати відповідного соціологічного дослідження на тему "Як українці ставляться до домашнього арешту Медведчука" на пресконференції розповів виконавчий директор Українського інституту майбутнього (UIF) Вадим Денисенко, передає "ДС".

Також результати опитування показали наступне:

  • Лише 11% опитаних зазначили, що обраний запобіжний захід відповідає тяжкості підозри: 3% — повністю відповідає, 8% — скоріше відповідає;
  • .Медведчука повинні були відпустити із залу суду, відмічають 5% опитаних.
  • 17% респондентів не мають однозначної позиції щодо цього питання. Цю відповідь, вказано у дослідженні, найчастіше надавали респонденти віком 18-27 років і опитані зі Сходу та Півдня.

Доктор соціологічних наук Олександр Шульга на прессконференції розповів, що дослідження проводилося у форматі онлайн-опитування з 15-16 травня. В рамках цього дослідження було опитано 1200 осіб — інтернет-користувачів зі всіх регіонів України. База даних дослідження склала 35 тисяч респондентів. Таким чином, за словами Шульги, соціологи мають можливість здійснювати багатоступеневий відбір та на виході отримувати дані, які репрезентують населення за статтю, віком, типом населеного пункту та регіону проживання.

Соціолог також наголосив, що дані цього опитування є репрезентативними, а похибка дослідження не перевищує 3,5%.

Нагадаємо, 13 травня Печерський районний суд Києва обрав Віктору Медведчуку міру запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту до 9 липня. Офіс генпрокурора подав апеляцію на рішення Печерського районного суду щодо цілодобового домашнього арешту Віктора Медведчука. У ОГП наполягають на утриманні нардепа під вартою. Також захист подав апеляцію на це рішення суду.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua