• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Абітурієнтам із ОРДЛО подовжили термін подачі документів в українські вузи

Реклама на dsnews.ua

Прийом документів для абітурієнтів із тимчасово окупованих територій України подовжено до 23 жовтня

Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко в ефірі телеканалу ДОМ, передає "ДС".

«У цьому році для дітей із тимчасово окупованих територій прийом на бюджетну форму навчання продовжено до 23 жовтня. Вони можуть у спокійному режимі готуватися, приїжджати в Україну і вступати в наші вузи до 23 жовтня 2020 року», — сказав Вітренко.

Він відзначив важливість того, щоби діти з непідконтрольних територій «дали сигнал» про бажання навчатися в українських вузах. Для цього є різні способи комунікації.

«Найголовніша особливість цих дітей — це те, що вони повинні нам дати хоча б який-небудь сигнал, що вони хочуть учитися в Україні. Засобами офіційної пошти, електронної, засобами неофіційними — через Viber, Telegram, Facebook. Тобто вони можуть використовувати будь-який електронний ресурс для того, щоби подати нам знак, що вони тут хочуть учитися. У відповідь вони отримають офіційне запрошення та детальну інструкцію, що їм робити», — розповів Вітренко.

Нагадаємо, 3 липня Верховна Рада прийняла законопроєкт № 3734, який дозволяє абітурієнтам із тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей вступати у всі українські вузи без здачі зовнішнього незалежного оцінювання.

13 серпня стартувало подання електронних заяв для вступу на освітній рівень "бакалавр".

    Реклама на dsnews.ua