• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Адвокат Чубарова подав апеляцію на вирок главі Меджлісу

Адвокат глави Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова Микола Полозов заявив, що вже подав апеляцію на вирок "суду" в окупованому Сімферополі, яким Чубаров був засуджений до 6 років ув'язнення

Реклама на dsnews.ua

Про це Микола Полозов заявив в коментарі "Крим.Реаліі", передає "ДС".

«На вирок щодо Рефата Чубарова мною подана апеляційна скарга, так само як і на постанову судді Верховного суду Криму Віктора Васильєва, яким він за надуманими підставами відмовився допустити мене до справи в якості захисника Рефата Чубарова. Вирок є, а значить і з'явилася можливість оскарження незаконної постанови. Природно, жодних ілюзій щодо якості та підсумків розгляду апеляції немає, але це необхідна умова для подальшого звернення до ЄСПЛ», — зазначив Полозов.

Після винесення вироку адвокат глави Меджлісу кримськотатарського народу за призначенням Олександр Осокін заявив, що також має намір оскаржити заочний вирок.

Як повідомляла "ДС", "Верховний суд" окупованого Криму заочно засудив лідера Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова до шести років колонії загального режиму і штрафу. Його визнали винним в "організації масових заворушень" 26 лютого 2014 року під стінами кримського парламенту.

Прокуратура Криму кваліфікувала незаконний вирок Чубарову як порушення окупантами законів і звичаїв війни.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua