• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Адвокат Януковича запевняє, що у експрезидента-втікача немає активів і рахунків за кордоном

Юрій Кірасир, адвокат колишнього президента України Віктора Януковича, який втік до Росії, заявив, що його клієнт не має банківських рахунків або інших активів в країнах Європи, в тому числі і в Швейцарії

Віктор Янукович
Віктор Янукович
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Кірасира в Facebook, передає "ДС".

"В черговий раз хочемо відзначити, що офіційна влада Швейцарії на запит англійських адвокатів компанії JHA LLP, що представляють інтереси В.Ф. Януковича, про наявність банківських рахунків і економічних активів, що належать експрезиденту України, направили офіційну відповідь.

Зокрема, в ній йдеться:

«(1) у Швейцарії немає банківських рахунків або інших активів на ім'я президента Януковича, які вони заморозили (як і стверджує завжди сам президент Янукович); а також

(2) заморожування активів, що накладається Швейцарією, стосується інших осіб (тобто не президента Януковича), перерахованих в додатку до постанови про заморожування активів у зв'язку з Україною»", — написав Кірасир.

Також він зазначив, що швейцарська федеральна рада чітко не вказує, кому належать «70 мільйонів швейцарських франків», але при цьому офіційно визнає, що вони не належать президенту Януковичу.

"Ми вимагаємо від посольства Швейцарії в Україні опублікувати спростування на своє повідомлення, в якому згадується недостовірна інформація щодо В.Ф. Януковича", — резюмував адвокат президента-втікача.

У В. ЯНУКОВИЧА НЕТ БАНКОВСКИХ СЧЕТОВ И АКТИВОВ ЗА РУБЕЖОМВ ответ на сообщение в Twitter посольства Швейцарии в Украине...

Posted by Yury Kirasir on Tuesday, March 2, 2021

Нагадаємо, раніше в пресслужбі посольства Швейцарії в Україні заявили, що санкції Швейцарії проти експрезидента-втікача Віктора Януковича та представників його оточення завершаться через 3 роки.

Як повідомляла "ДС", посли Євросоюзу планують виключити колишнього першого віцепрем'єра Сергія Арбузова і ексміністра освіти Дмитра Табачника зі списку санкцій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua