• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Адвокати Порошенка вимагають притягти до відповідальності Деркача й Дубінського за антиукраїнську діяльність

Влада Володимира Зеленського зобов’язана притягнути до відповідальності осіб, які ведуть підривну діяльність на користь Росії і руйнують стратегічні стосунки України та США, зокрема народних депутатів Антона Деркача й Олександра Дубінського

Адвокати Петра Порошенка
Адвокати Петра Порошенка
Реклама на dsnews.ua

Про це під час пресконференції заявили адвокати п’ятого президента Петра Порошенка, передає "ДС" із посиланням на сайт "ЄС".

Вони повідомили, що кримінальні провадження, які були відкриті 22 січня 2021 року за рішенням Печерського суду проти Байдена і Порошенка, терміново закрили. Це сталося тоді, коли президент США Джо Байден уже почав виконувати обов’язки голови держави.

«Ми бачимо, що коли йдеться не просто про розслідування, які можуть зашкодити інтересам держави, але й про розслідування, які стають особисто небезпечні і незручні для керівництва правоохоронних органів, вони приймають очевидні рішення швидко і без зайвих розмов», – констатував адвокат Порошенка Ілля Новіков.

Після того, як депутат Деркач опинився в санкційних списках як російський агент, владі стало очевидно, що ситуація шкодить відносинам України і США.

«Кардинально змінилось ставлення всіх правоохоронних структур до цих справ», – додав юрист.

«Ми ставимо питання про притягнення до відповідальності Деркача, ми ставимо питання про притягнення до відповідальності Дубінського за їхні наклепи. Що по суті своїй є завідомо неправдивими повідомленнями про злочин, а по-друге це фактично діяльність, яка спрямована на сприяння підривній діяльності держави-агресора і проти українських інтересів. Проросійська мережа продовжує свою діяльність, і необхідно вжити заходів для притягнення до відповідальності її членів», – наголосив, своєю чергою, адвокат Ігор Головань.

    Реклама на dsnews.ua