• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Адвокати отримають доступ до матеріалів справи Писарука-Бахматюка тільки через три тижні

Реклама на dsnews.ua
Адвокати голови Ради директорів агрохолдингу "Укрлендфармінг" Олега Бахматюка зможуть отримати доступ до його справи тільки 20 грудня

Про це сьогодні під час прес-конференції заявила адвокат Тетяна Козаченко, передає кореспондент "ДС".

"Ми зробили офіційні запити в НАБУ з приводу того, що нам не дають доступ до матеріалів справи. Годину тому ми отримали відповіді, в яких зазначено, що НАБУ відомо, що ми є захисниками-адвокатами, але вони будуть готові надати нам документи з ознайомлення з матеріалами справи, в частині якої вони можуть вважати можливим, не раніше 20 грудня", - сказала Казаченко.

Вона зазначила, що "по суті, адвокати протягом трьох тижнів будуть позбавлені інформації".

Як повідомлялося, 22 листопада на сайті Міністерства внутрішніх справ з'явилася інформація про оголошення в розшук екс-власника "VAB Банку", голови Ради директорів агрохолдингу "Укрлендфармінг" Олега Бахматюка. Незадовго цього, 14 листопада, детективи НАБУ повідомили Бахматюку про підозру у заволодінні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту, наданого "VAB Банку" Національним банком України.

"Укрлендфармінг" є найбільшим українським агропромисловим холдингом, який займається вирощуванням сільськогосподарських культур і насіння, виробництвом яєць і яєчних продуктів (Avangardco IPL), виробництвом цукру, тваринництвом та виробництвом м'яса, а також дистрибуцією сільськогосподарської техніки. До складу компанії входить 146 зерносховищ, 19 птахофабрик, 19 м'ясокомбінатів, дев'ять ферм з вирощування курей-несучок, шість насіннєвих заводів, шість цукрових заводів, шість комбікормових заводів, три селекційних господарства, три репродуктора, два заводи з виробництва шкіри та завод з виробництва яєчних продуктів.

    Реклама на dsnews.ua