• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Аферисти і шахраї": Дубінський відреагував на вигнання з керівництва "Слуги народу" (ВІДЕО)

Нардеп Олександр Дубінський назвав ініціаторів звільнення з посади голови Київської обласної організації "Слуги народу" "аферистами і шахраями", скликав власне "засідання" і звернувся до президента Володимира Зеленського

Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив в своєму Facebook, передає "ДС".

У той же час Дубінський назвав такі рішення "шахрайськими і аферичними схемами, які застосовуються окремими функціонерами" партії.

"Чому не було повідомлено нікого з теперішніх членів Київської обласної організації про місце, дату, час проведення і про те, які питання і хто там буде розглядати? Але на такі питання аферисти і шахраї навряд чи дадуть відповідь", — написав Дубінський.

Також він в своїх соціальних мережах опублікував відео "альтернативного" засідання, на якому був присутній разом з трьома однодумцями.

Це альтернативне засідання нібито прийняло рішення "строго засудити шахрайську схему використання аферистами змін Статуту партії, прийнятих на зʼїзді політичної партії "Слуга народу" 13 березня 2021 року", висловило "безумовну довіру" Дубінському і обрало його головою Київської обласної організації заново.

Окремо Дубінський поставив питання Зеленському, чи погоджував той зміну керівництва Київської обласної організації партії "Слуга народу".

Нагадаємо, сьогодні, 14 березня, на засіданні Київської обласної організації "Слуги народу" Олександра Дубінського позбавили посади глави осередку партії. У суботу ввечері розпорядження про скликання такої конференції видав голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко на вимогу колег, які представляють Київську область.

Замість Дубінського місцеву організацію очолив нардеп, член комітету Верховної Ради України з питань свободи слова Андрій Мотовиловець.

Вчора, 13 березня в Києві пройшов зʼїзд партії "Слуга народу". У зʼїзді брав участь президент Володимир Зеленський. У своїй промові він заявив, що партія "очищується від випадкових людей і засланих козачків".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua