• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Ахметов зводить для ЗСУ фортифікацію на Донеччині

Група "Метінвест" від імені "Сталевого фронту Ріната Ахметова" мобілізувала додаткові ресурси на будівництво військових фортифікаційних споруд першої та другої лінії оборони на ключових напрямках театру бойових дій. 

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті Групи, передає "ДС".

"З перших днів повномасштабного вторгнення "Метінвест" долучився до зведення фортифікаційних споруд у містах присутності. У координації з Міністерством оборони України та взаємодії з інженерними військами були визначені пріоритетні напрями створення поясів оборони. У режимі 24/7 спеціалісти компанії та важка техніка працюють над зведенням оборонних споруд, які стануть додатковим захистом для містян та українських воїнів", — повідомляють у Групі.

Повідомляється, що сьогодні інтенсивність роботи зросла. Найактивніші дії цілодобово тривають на Донецькому напрямку, де робота ведеться разом із Донецькою обласною військово-цивільною адміністрацією.

"Ворог не полишає спроб прорвати українську оборону. Група "Метінвест" вважає за необхідне мобілізувати додаткові ресурси на будівництво військових інженерно-технічних та фортифікаційних споруд уздовж лінії зіткнення. Це життєво важливе рішення, скероване на збільшення ефективності оборонних споруд та зміцнення спротиву українських захисників ворожій навалі. Ми пліч-о-пліч із ЗСУ будемо відстоювати своє право жити й працювати на вільній українській землі", — зазначив операційний директор "Метінвесту" Олександр Мироненко.

До зведення фортифікаційних споруд одночасно залучено висококваліфікованих спеціалістів — водіїв, операторів кранів та екскаваторів, а також різнопрофільну спецтехніку — екскаватори, автокрани, великогабаритні вантажівки. Окрім залучення техніки та співробітників, під час створення поясів оборони "Метінвест" проводить земляні роботи, надає будівельні матеріали, деревину, а також мобільні сталеві укриття — власну розробку компанії, яка встановлюється під землю і захищає від обстрілів.

"Сьогодні кожен бізнес, за прикладом "Метінвесту", повинен мобілізувати всі ресурси, щоб не допустити просування ворога. Щоб наші мирні міста не мали такого вигляду, як рідна для мене Авдіївка", — додав координатор проєкту, депутат Верховної Ради України Муса Магомедов.

Загалом від початку повномасштабної війни "Метінвест" спрямував на підтримку України та українців 4,2 млрд грн. Із цієї суми понад 2 млрд грн — це допомога бійцям у межах мілітарної ініціативи "Сталевий Фронт Ріната Ахметова". Компанія передала військовим 150 000 бронежилетів, 25 000 касок і шоломів, 80 000 протитанкових їжаків, 31 500 турнікетів, 1 500 дронів, 2 000 тепловізорів, 500 автівок і понад 300 спеціальних мобільних укриттів.

    Реклама на dsnews.ua