• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Аксьонов прийняв присягу нардепа, незважаючи на блокування трибуни і крики "Ганьба!"

Народний депутат Андрій Аксьонов, обраний на проміжних виборах по округу №50, прийняв присягу у Верховній Раді

Реклама на dsnews.ua

При цьому під час пленарного засідання представники опозиції заблокували трибуну і супроводжували криками "Ганьба" процес прийняття Аксьоновим присяги, передає "ДС" із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Перед цим перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук зібрав керівників депутатських фракцій і груп на коротку нараду з цього приводу, після чого повідомив, що напередодні уточнив у апарату парламенту, чи немає яких-небудь юридичних підстав, що перешкоджають присязі Аксьонова.

Зважаючи на відсутність таких Стефанчук надав слово Аксьонову. Разом із тим, з огляду на блокування трибуни парламенту членами опозиційних фракцій і деякими позафракційними депутатами, перший віцеспікер запропонував новому парламентарія принести присягу з місця.

Крім того, заступник голови Верховної Ради Олена Кондратюк звернулася до Служби безпеки України з проханням надати офіційне роз'яснення з приводу можливої наявності у Аксьонова громадянства Російської Федерації.

Як повідомляла "ДС", в окрузі № 59 за Андрія Аксьонова проголосували 19 949 виборців — понад 64%.

Аксьонова підозрюють в організації "референдуму ДНР". Також ходять чутки про його подвійне громадянство. Віцеспікер Ради Стефанчук заявляв, що Центральна виборча комісія і Верховна Рада повинні будуть відреагувати в разі підтвердження інформації про наявність російського громадянства у переможця виборів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua