• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

ЦВК оголосила Аксьонова переможцем виборів на окрузі №50

ЦВК встановила результати проміжних виборів народного депутата України 28 березня 2021 року в одномандатному виборчому окрузі № 50. За даними протоколу народним депутатом України обрано Андрія Аксьонова

ЦВК
ЦВК
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сайті ЦВК, передає "ДС".

Згідно з повідомленням, за Аксьонова проголосувало 19 949 виборців, що становить понад 64% від кількості виборців, які взяли участь у голосуванні. Відповідний протокол ЦВК підписали всі присутні на засіданні члени Комісії.

"Далі, відповідно до виборчого законодавства, для реєстрації народним депутатом необхідно подати до ЦВК не пізніш як на двадцятий день з дня офіційного оприлюднення результатів виборів документ про звільнення з роботи (посади), не сумісної з депутатським мандатом, та (або) копію зареєстрованої заяви про припинення дії іншого представницького мандата. Після отримання та розгляду перелічених документів, Комісія приймає рішення щодо реєстрації обраної особи народним депутатом України", — зазначили у пресслужбі.

Нагадаємо, Аксьонова підозрюють в організації "референдуму ДНР". Також ходять чутки про його подвійне громадянство. Віцеспікер Ради Стефанчук заявив, що Центральна виборча комісія і Верховна Рада повинні будуть відреагувати в разі підтвердження інформації про наявність російського громадянства у Андрія Аксьонова.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua