• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Алла Шлапак: столична влада має запровадити спеціальний медичний пакет послуг для киян

На сьогодні діагноз у сфері медицини – абсолютна відірваність чиновників і політиків від реальної ситуації. Лікарі та медичний персонал, які працюють на передовій, не захищені та отримують мізерні зарплати. Вони стали заручниками недолугої реформи попереднього очільника МОЗ та непрофесійних дій чинної влади

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила кандидатка в депутати Київради від «Батьківщини» Алла Шлапак у Відкритому штабі партії під час брифінгу, передає "ДС" із посиланням на пресслужбу політсили.

«Сьогодні столиця потребує термінового виділення коштів з фонду по протидії коронавірусу на доплати медикам, на організацію мобільних лабораторій для безкоштовного тестування, на покращення матеріально-технічної бази лікарень, які лікують хворих на COVID-19», – зазначила вона.

Шлапак підкреслила, що саме її однопартійці стали ініціаторами запровадження страхування медиків під час виконання професійних обов’язків у Києві.

«Це вкрай необхідна норма! Ми переконані, що столиця має запровадити додатковий муніципальний медичний пакет додаткових послуг для киян за рахунок міського бюджету. Має бути відновлено програму підготовки медичних кадрів для столичної медицини. Безумовно, вибори – виклики і загрози, наша партія захистить своїх членів комісій і спостерігачів, але це має бути зроблено за бюджетні кошти», – додала вона.

    Реклама на dsnews.ua