• USD 28.4
  • EUR 33.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Антикорупційна Нацрада Зеленського не збиралася вже понад рік (ДОКУМЕНТ)

Реклама на dsnews.ua

Національна рада з питань антикорупційної політики, яку очолив президент Володимир Зеленський, не збиралася вже понад рік, з липня 2019 року

Про це сьогодні повідомила експертна організація StateWatch із посиланням на листування з Офісом президента, інформує "ДС".

Зокрема у травні стало відомо, що Національна антикорупційна рада фактично не працює. З травня по вересень Нацрада також не збиралася. 

"За інформацією, наданою Директоратом з питань юстиції та правоохоронної діяльності ОПУ, протягом запитуваного періоду засідань Національної ради з питань антикорупційної політики не проводилося", — йдеться в останній відповіді ОПУ. 

Як відом, в червні поточного року відбулися кадрові зміни в антикорупційній Нацраді. Зеленський самостійно очолив раду і ввів туди очільника МВС Арсена Авакова, главу СБУ Івана Баканова, секретаря РНБО Олексія Данілова, керівницю Офісу генпрокурора Ірину Венедіктову (за згодою), керівника Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Новікова, спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова та першого віцеспікера Руслана Стефанчука (за згодою), очільника Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького (за згодою) та інших. 

При цьому очільника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна навпаки було виключено.

    Реклама на dsnews.ua