• USD 39.2
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Антиукраїнська пропаганда Кремля стає більш жорстокою: у Зеленського розповіли, хто за цим стоїть

 Російська пропаганда на тлі відкритої війни проти України увійшла сьогодні в найбільш шалену й токсичну фазу

Михайло Подоляк
Михайло Подоляк / Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це на своєму Telegram-каналі розповів радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк, передає "ДС".

"Російська пропаганда увійшла сьогодні в найбільш шалену й токсичну фазу. Відверта ненависть до України, наростання закликів убивати й убивати українців. Ключова теза – Україна має бути знищена під будь-яким приводом. Ключовим спікером несподівано став експрезидент Медведєв, який уже пішов далі та пропонує зробити Росію від Лісабона до Владивостока. Непрямо поки що", — написав Подоляк.

За його словами, "стара рожева мрія перших російських комуністів теж реінкарнувала".

"За всією цією медійною стратегією нагнітання та різким зростанням закликів до максимально руйнівної ескалації стоїть заступник керівника АП РФ Олексій Громов. Один зі стовпів умовної "партії яструбів", автор негласної концепції "Україна – держава, якої не існує", — додав радник голови ОПУ.

Подоляк також констатував, що багатьом російським телепропагандистам "дуже подобається закликати до масового геноциду українців".

Нагадаємо, глава МВС Денис Монастирський раніше розповів, що російські окупанти залишали розтяжки та гранати у квартирах мирних мешканців Бучі Київської області, в яких знаходили українську символіку або документи військовослужбовців.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua