• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Арахамія ходить по Раді і вмовляє "ЄС" і "Голос" підтримати зміни до регламенту, - нардеп

Реклама на dsnews.ua
Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія і лідер цієї політичної сили Олександр Корнієнко вмовляють фракції "ЄС" і "Голос" проголосувати за зміни до регламенту роботи парламенту

Про це в Telegram повідомив нардеп Олексій Гончаренко, передає "ДС".

"Разумков, Арахамія і Корнієнко намагаються умовити "ЄС" і "Голос голосувати за зміни до Регламенту Ради, які знищать демократію в парламенті", - написав він.

Гончаренко додав, що вони це роблять це прямо в залі засідань.

"Прийшли до місць де сидить "ЄС" і Голос", - зазначає нардеп.

Як повідомляла "ДС", 30 березня Верховна Рада України не змогла прийняти лише за основу законопроект, покликаний не допустити повернення банків колишнім власникам, зокрема "Приватбанку" олігарху Ігорю Коломойському. Народні обранці подали законопроект про неповернення банків більше 16 000 поправок, і 6000 з них подав одіозний нардеп Антон Поляків, який раніше вийшов з провладної фракції "Слуга народу".

У комітеті парламенту з питань банківської діяльності заявили, що розгляд понад 16 000 поправок до так званого "антиколомойскому закону" буде відбуватися по 119 статті регламенту Верховної Ради, яка дозволяє голосувати поправки цілими розділами.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія запевнив, що у монокоалиции є більшість голосів за цей законопроект.

    Реклама на dsnews.ua