• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Арахамія вибачився за "слугу", яка зібралася "валити з країни"

Народний депутат від "Слуги народу" Ганна Колесник, яка написала в листуванні, що "пора звалювати з цієї країни", є патріотом України і нікуди виїжджати не збирається

Реклама на dsnews.ua

Про це сказав лідер парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Ми будемо це питання досліджувати. Я точно думаю, що ніхто "сваливать из страны" не буде. Якби це було з вуст чи телефону будь-якого іншого депутата… Але пані Колесник дуже добропорядна людина, яка не була ні в яких скандалах, медійних скандалах тощо. У мене немає підстав сумніватися в її патріотичній позиції", — сказав він.

Арахамія вибачився за некрасиву ситуацію.

"Але те, як це виглядає… Я мушу вибачитись перед всім народом України за те, як це виглядає. Хоча це ніяка не партійна позиція. У ЗМІ це подали через крапку, але там між меседжами є таймінг – декілька хвилин проміжку часу. Але мушу вибачитись перед телеглядачами за поведінку депутата нашої фракції. Точно мушу запевнити всіх: ніхто з країни «звалювати» не буде, всі працюватимуть на користь країни, всі захищатимуть інтереси України", — підкреслив лідер "слуг".

Як повідомляла "ДС", раніше в обʼєктив парламентського фотографа потрапило листування нардепа від "Слуги народу" Ганни Колесник. Під час звіту командувача ЗСУ, начальника Генерального штабу Руслана Хомчака нардеп написала своєму співрозмовнику: "Ми слухаємо Хомчака. Треба валити з цієї країни".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua