• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Арахамія назвав головні цілі "слуг" до кінця року

Партія "Слуга народу" до кінця року має намір реалізувати реформи судової системи і Служби безпеки, а також вирішити питання впровадження накопичувальної пенсії

Liga.net
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив керівник фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу партії.

"Перше питання – судова реформа. Друге – реформа СБУ та створення бюро економічної безпеки. Законодавчий механізм вже існує, але треба завершити цей процес. Третє питання – система накопичувальної другої пенсії", — сказав він.

За словами Арахамії, концепція накопичувальної пенсійної системи вже створена. Але буде велике громадське обговорення.

Нагадаємо, 28 січня Верховна Рада України прийняла за основу нову редакцію закону про Службу безпеки України. За прийняття проголосували 285 народних депутатів. Реформа, в разі остаточного схвалення, передбачає перетворення СБУ з правоохоронного в контррозвідувальний орган. Також передбачені істотне скорочення чисельності служби та її демілітаризація.

Венеціанська комісія вважає, що підготовлені Верховною Радою зміни в закон "Про судоустрій і статус суддів", в разі їх прийняття, вбʼють судову реформу.

26 травня в Кабінеті міністрів відбулася нарада, в ході якої сторони досягли згоди про запровадження накопичувальної пенсійної системи в Україні.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua