• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Арахамія назвав порядок денний Ради на четвер

Реклама на dsnews.ua

Верховна Рада на засіданні у четвер, 16 липня, розгляне у другому читанні зміни до Виборчого кодексу, а також кадрові питання

Про це заявив глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Виборчий кодекс буде проголосоване у четвер. У нас сьогодні було в Разумкова засідання всіх голів фракцій. Ми визначилися, яким чином будемо рухатися. Там 4 000 поправок. Для того, щоб ніхто не блокував, як було з гральним бізнесом, ми вирішили яким чином, скільки хто візьме слів, скільки хвилин і потім скільки поправок в підтвердження. Де-то ми за 2-3 години пройдемо весь виборчий кодекс", — зазначив Арахамія.

Крім того, за словами політика, в четвер планується розгляд кадрових питань.

"Кадрові питання ми плануємо зробити в четвер попередньо, і там будуть всі ці прізвища, які ви вже знаєте, крім Національного банку, потримаємо трошки в секреті до ранку четверга", — сказав Арахамія.

За його словами, кандидатура на посаду голови НБУ ще остаточно не визначена.

Арахамія не виключає, що новим головою Нацбанку може стати чинний народний депутат від фракції "Слуга народу". На уточнення, чи це може бути голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, Арахамія відповів: "Не чув".

Арахамія зазначив, що на засіданні фракції "Слуга народу" в понеділок, 13 липня, не обговорювали кандидатів на посаду голови Нацбанку і додав, що для того, щоб визначитися, потрібно більше часу.

За словами Арахамии, фракція "Слуга народу" в середу, 15 липня, може провести засідання з кадрових питань, а можливо проведе електронне голосування за групами всередині фракції, щоб не збирати засідання.

Як повідомляла "ДС", 13 липня на засіданні фракції "Слуга народу", в якому взяли участь президент Володимир Зеленський, прем'єр-міністр Денис Шмигаль і голова Верховної Ради Дмитро Разумков, були узгоджені кандидатури Ольги Піщанської на посаду голови Антимонопольного комітету, а Олега Уруського — на віцепрем'єра з питань стратегічних галузей.

    Реклама на dsnews.ua