• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Арахамія назвав претендентів на посади міністрів замість Абрамовського та Уруського

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості може очолити Павло Рябікін, а Роман Стрілець – Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія;
Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія; / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив на брифінгу після засідання Погоджувальної ради, передає "ДС" з посиланням на "Еспресо.TV".

"Пан Рябікін переходить фактично до Міністерства стратегічної галузі (замість Олега Уруського — ДС), але без підставки "віцепрем’єр", тому що робота цього міністерства фактично обмежуються цим міністерством, тому немає сенсу використовувати таку приставку. Пан Рябікін переходить з очільника митниці, тому що він має гарні здобутки і менеджерський досвід з керування авіагалуззю, а ви пам’ятаєте, що до цього міністерства належить Держкосмос, підприємства, пов’язані з авіагалуззю", — зауважив він.

Арахамія зазначив, що уряд самостійно визначатиметься з новим очільником ДМСУ після призначення Рябікіна на посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості.

Також "слуги" розглядають кандидатуру чинного заступника міністра захисту довкілля та природних ресурсів із питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Романа Стрільця на посаду міністра захисту довкілля та природних ресурсів, якого може бути призначено після звільнення Романа Абрамовського.

"Пан Абрамовський давно написав заяву. Розглядаємо зараз питання пана Стрільця, але цілком імовірно, зважаючи на обмеження в часі, в середу він не буде призначатися. Можливо, уряд його визначить поки що тимчасово виконувачем обов’язки, а потім через певний час, коли ми знайдемо достатньо часу, щоб його проголосувати", — додав він.

Як писала "ДС", Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський написав заяву про звільнення за власним бажанням.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua