• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Арахамія пообіцяв особисто блокувати створення ТСК по справі "вагнерівців"

Реклама на dsnews.ua

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія пообіцяв що особисто блокуватиме у Верховній Раді створення Тимчасової слідчої комісії, яка має розслідувати зрив спецоперації по затриманню російських бойовиків ПВК "Вагнера"

Про це Арахамія заявив особисто, повідомляє "ДС" з посиланням на народного депутата фракції "Європейська солідарність" Олексія Гончаренка.

"Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія пообіцяв, що особисто блокуватиме у парламенті створення ТСК по справі "вагнерівців", — написав Гончаренко на своєму Telegram-каналі.

Нардеп підкреслив, що влада продовжує замітати сліди і всіма способами заважає самій можливості чесного розслідування.

"Як кажуть в народі, на злодієві шапка горить. Влада продовжує замітати сліди і всіма способами заважає самій можливості чесного розслідування. Я ще раз запитую у Давида та інших представників влади. Якщо вам приховувати нічого, чому не даєте створити ТСК в парламенті?", — запитав Гончаренко.

Арахамія пообіцяв, що особисто блокуватиме у парламенті створення ТСК по справі "вагнерівців"
Арахамія пообіцяв, що особисто блокуватиме у парламенті створення ТСК по справі "вагнерівців"

Нагадаємо, 16 вересня у Верховній Раді було зареєстровано проєкт постанови щодо створення Тимчасової слідчої комісії, яка розслідуватиме зрив спецоперації по затриманню російських бойовиків ПВК "Вагнера".

    Реклама на dsnews.ua