• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Арахамія вирішив перетворити "Слугу народу" на подобу Комуністичної партії Китаю

Правляча партія України "Слуга народу" має намір переймати досвід Комуністичної партії Китаю (КПК)

Давид Арахамія
Давид Арахамія / Liga.net
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтерв'ю китайським ЗМІ заявив глава Політичної ради "Слуги народу" Давид Арахамія, інформує "ДС" з посиланням на агентство "Сіньхуа".

Арахамія заявив, що принципи правлячих партій України та Китаю багато в чому збігаються, оскільки їх девізом є "служіння народу".

Глава політради також "високо оцінив" той факт, що незважаючи на величезну територію Китаю КПК представлена в кожному населеному пункті країни — від невеликих сіл до великих міст і заявив, що цей досвід неодмінно потрібно переймати.

Арахамія також розповів, що рік тому прочитав російською мовою книгу "Сі Цзіньпін про державне управління", яка нібито зробила на нього сильне враження. Він вирішив сприяти появі україномовного видання цієї книги, щоб українці змогли дізнатися, як Китай подолав труднощі і домігся стрімкого зростання економіки.

На думку Арахамії, "китайське диво" стало можливим завдяки довгостроковій стабільності політики, яку проводить КПК. Він також повідомив, що Україна сподівається перейняти позитивний досвід Китаю в області економічного розвитку. За словами Арахамія, "відомості про те, що в КНР за кілька днів звели лікарню і за кілька місяців побудували міст, звучать для українців як наукова фантастика, оскільки в Україні за такі терміни можна хіба що прийняти рішення про реалізацію проєкту та підготувати технічну документацію". У зв'язку з цим Китай назвали для України прикладом і стратегічним партнером в модернізації країни.

Арахамія також висловив надію, що після поліпшення ситуації з пандемією COVID-19 Україна і Китай знову почнуть обмінюватися делегаціями для подальшого посилення взаємної довіри та прискорення двостороннього співробітництва.

Нагадаємо, раніше Україна відкликала свій голос за заклик до більш ретельного розслідування порушень прав людини в Синьцзян-Уйгурському автономному районі Китаю.

Україна приєдналася до заяви Ради з прав людини із закликом до Китаю дозволити негайний доступ незалежних спостерігачів в Синьцзян. Цей документ підтримали понад 40 країн. Пізніше Україна виключила своє ім'я зі списку. За даними ЗМІ це сталося через попередження Китаю про блокування поставки 500 тис. Доз вакцини від коронавируса.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua