• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Арахамія "розшифрував" смисл "інтелектуального локдауну"

Реклама на dsnews.ua

Так званий "інтелектуальний локдаун" передбачатиме вихід з нього регіонів виключно з урахуванням епідеміологічної ситуації

Про це заявив голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, який раніше озвучив це "поняття", інформує "ДС".

"Мова йшла про те, коли буде локдаун, чи буде локдаун, який саме це буде локдаун. То премʼєр-міністр визначив, що це не буде копія того локдауну, який був навесні, а це буде так званий "інтелектуальний локдаун", який має за собою мету, що після локдауну вихід не рівномірний, а з урахуванням епідеміологічної ситуації в регіонах", — сказав Арахамія в ефірі "Свобода слова" на ICTV.

За його словами, відповідна ідея була озвучена на одній із нарад, за участі глави Кабміну та голів фракцій. Він підкреслив, що головний критерій виходу із локдауну кожного регіону – епідситуація. 

"Наскільки мені відомо, в уряді ще немає конкретної фінальної моделі локдауну, але вона розробляється для того, саме зменшити та мінімізувати економічні збитки", – сказав голова провладної фракції "Слуга народу".

Як повідомляла "ДС", 29 листопада Давид Арахамія заявив, що ймовірність введення жорсткого карантину в Україні становить 90%. При цьому Кабмін розглядає так званий "інтелектуальний локдаун". Наступного дня, 30 листопада, у ЗМІ зʼявилася інформація, що у Кабінеті міністрів підтримали рішення про введення жорсткого карантину в період з 23 грудня по 15 січня. Водночас в Офісі президента запевнили, що точної дати введення локдауну ще не має.

    Реклама на dsnews.ua